עבור רבים מאיתנו, רכישת נכס נדל"ן מהווה את התגשמות השאיפה האולטימטיבית. עם זאת, בדרך אל המנוחה והנחלה, נצטרך לצבור לא מעט ידע ומיומנות כדי להבטיח שהאינטרסים שלנו בעסקה נשמרים. בכל רכישה או מכירת דירה, עשויים להמתין לנו לא מעט אתגרים וכדי להבטיח שנצלח אותם על הצד הטוב ביותר, דרוש סיוע מקצועי. 

ליווי עורך דין בתהליך מכירה ורכישת דירה עשוי לעשות את כל ההבדל ויאפשר לך לקבל החלטה מושכלת. אנו, במשרד עו"ד עידן חתוכה ושות' מחויבים להצלחה שלך וזמינים עבורך בכל עת.

למצות את המיטב מההשקעה שלך

לפעמים, מה שנראה במבט ראשון כעסקה מעולה, עשוי להתגלות בהמשך הדרך כהפסד פוטנציאלי. לעתים קרובות, הפער הזה נובע משיקולי המיסוי שלא נלקחו בחשבון בתחשיב. מס על רכישת דירה ומס שבח על מכירת דירה עשויים לשנות לחלוטין את פוטנציאל הרווח שלך. עורך דין בעל ידע מעמיק בתחום המיסוי יוכל לסייע לך לבחון אילו הטבות מגיעות לך ולחשב בצורה מדויקת כמה רווח ניתן יהיה להפיק מהעסקה. 

לנהל את העסקה עם שקט נפשי

מדובר בעסקה המשמעותית ביותר שנעשה בחיינו ולכן, חשוב שנוודא שאנו עושים זאת נכון. משרד עו"ד עידן חתוכה ושות' יבצע עבורך את כל בדיקות הרקע ויוודא כי אין כל הערות אזהרה רשומות בטאבו וכי העסקה כולה מתנהלת מול גורם המורשה לבצע אותה. נשמח לסייע לך בכל הנדרש כדי להגשים את החלומות שלך.

 לפרטים נוספים, אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים באתר.

בקיאותו של עורך הדין שלך בדיני המקרקעין מאפשרת לו לדייק את הסעיפים השונים בחוזה ולהבטיח כי האינטרסים שלך נשמרים. עורך הדין יוודא כי עומדות לרשותך בטוחות בכל מקרה של אי מסירת הנכס בזמן, ליקויי בניה או כל הפרה אחרת של ההסכם. בנוסף, עורך הדין יסייע לך לבצע בדיקת רקע ולוודא כי כלל היבטי הרכישה כשרים לחלוטין.

יש לך שאלות?

מלאו את פרטיכם ואנו נשוב אליכם בהקדם

על במשרדנו בקצרה:

משרדנו עוסק בתחום המקרקעין והמשפט האזרחי – מסחרי לרבות דיני נזיקין, דיני משפחה, צוואות וירושות, ייפוי כח מתמשך ועוד.

בעל המשרד, עו"ד עידן חתוכה בעל תואר ראשון במשפטים ובוגר קורסים מגוונים בעולם המשפט.

עו"ד עידן חתוכה, מייסד המשרד והעומד בראשו, מתמחה בליווי וייעוץ משפטי למשקיעים, יזמים, קבלנים, רוכשים ומוכרים בתחום הנדל"ן, וזאת במקביל לעיסוקו בתחום המשפט האזרחי – מסחרי.

משרדנו בעל ניסיון עשיר וידע רב ומגוון, המשלב מקצועיות, יצירתיות, עדכניות, מחויבות ומסירות מלאה ללקוח וקידום ענייניו.

ביקורות

מה הלקוחות אומרים עלינו?

5/5

ליווה אותנו לאורך כל הדרך, היה נעים ואנושי. שמחתי מאוד לקבל ממנו שירות!

יצחק גרינשטיין

רמת גן

יש לכם שאלה?

המיקום שלנו

רח' נח מוזס 2 ראשון לציון מיקוד 7565237 (בניין צרפתי ספייס)

טלפון

03-3752575​

אימייל

[email protected]

פקס

079-6950575

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: