עריכת חוזי שכירות, לרבות חוזי שכירות מסחריים

עריכת חוזי שכירות, לרבות חוזי שכירות מסחריים

אומרים ש"מרבה נכסים – מרבה דאגה", אבל החוזה הנכון יכול להעניק מנה הגונה של שקט נפשי. משרד עורכי הדין עידן חתוכה ושות' יסייע לך בתהליך עריכת חוזה שכירות שיגן על האינטרסים שלך ויאפשר לך למצות את המיטב מההשקעה שלך.

עריכת חוזה שכירות תפור לפי מידותיך

ישנם לא מעט בעלי בתים שבוחרים פשוט להוריד תבנית חוזה שכירות מהרשת. חשוב שנזכור – מה שמתאים לבעל דירה אחד לא בהכרח יתאים גם עבור הנכס והצרכים שלך. ליווי עורך דין בתהליך עריכת החוזה יבטיח שהחוזה ישרת אותך באופן מדויק. 

ניסוח חוזה שכירות לנכס מסחרי

משרדנו ינהל את כל ההתקשרות עם העסק השוכר וידגיש בחוזה את כל הביטחונות הראויים. את מה שנשקיע בעלויות העסקת עורך הדין, נחזיר פי כמה כשיהיה לנו מענה יעיל ופשוט בכל מקרה של איחור בתשלום או נזקים שייגרמו לנכס. 

לא משנה באיזה סוג נכס מדובר ואילו צרכים עליך לגלם בהסכם, אנו במשרד עורכי הדין עידן חתוכה ושות' כאן כדי להבטיח שהאינטרסים שלך מקבלים מענה מלא. למידע נוסף, כל שעליך לעשות הוא להשאיר פרטים באתר.

חתימה על חוזה מהווה מעמד מורכב ומלחיץ עבור רובנו. עם זאת, כשזה מגיע לעריכת חוזה שכירות, לעתים קרובות אנו עשויים להקל ראש. מדובר בחוזה כה נפוץ, עד כי אנו עשויים לשכוח שמדובר בהתחייבות משפטית שעשויה לקבוע את חוויית המגורים שלנו באופן ניכר. בין אם רכשת נכס להשקעה והתחלת להשכירו או אם הינך לקראת כניסה אל המגורים החדשים שלך, משרד עורכי הדין עידן חתוכה ושות' ישמח ללוות אותך בתהליך עריכת החוזה, בחינתו והחתימה עליו.

להיכנס אל הבית החדש בביטחון

האם בעל הבית מתחייב מפורשות לטפל בנזקים לתשתיות בדירה? באילו מקרים יהיה רשאי לפדות את צ'ק הביטחון שלך? אילו שינויים מאפשר לך החוזה לערוך בנכס? אלו רק כמה מהשאלות שחשוב שנשאל את עצמנו לקראת חתימה על חוזה שכירות. כשעומד לצידך איש מקצוע מיומן ומוכשר, הכלים שעומדים לרשותך נרחבים בהרבה.

לנהל את הנכס שלך עם שקט נפשי

עם ידע רחב יריעה בתחום המקרקעין וקשב מלא לצרכיך, נסייע לך לערוך חוזה שכירות שמשרת את הצרכים שלך באופן מדויק. 

רוצה ליהנות מנכס אטרקטיבי שמעניק לך הכנסה יציבה ומדיירים אמינים? נשמח לסייע לך בכל הנדרש. כדי להתחיל בעריכת חוזה השכירות החדש שלך, אנו זמינים לך כעת.

בקיאותו של עורך הדין שלך בדיני המקרקעין מאפשרת לו לדייק את הסעיפים השונים בחוזה ולהבטיח כי האינטרסים שלך נשמרים. עורך הדין יוודא כי עומדות לרשותך בטוחות בכל מקרה של אי מסירת הנכס בזמן, ליקויי בניה או כל הפרה אחרת של ההסכם. בנוסף, עורך הדין יסייע לך לבצע בדיקת רקע ולוודא כי כלל היבטי הרכישה כשרים לחלוטין.

יש לך שאלות?

מלאו את פרטיכם ואנו נשוב אליכם בהקדם

על במשרדנו בקצרה:

משרדנו עוסק בתחום המקרקעין והמשפט האזרחי – מסחרי לרבות דיני נזיקין, דיני משפחה, צוואות וירושות, ייפוי כח מתמשך ועוד.

בעל המשרד, עו"ד עידן חתוכה בעל תואר ראשון במשפטים ובוגר קורסים מגוונים בעולם המשפט.

עו"ד עידן חתוכה, מייסד המשרד והעומד בראשו, מתמחה בליווי וייעוץ משפטי למשקיעים, יזמים, קבלנים, רוכשים ומוכרים בתחום הנדל"ן, וזאת במקביל לעיסוקו בתחום המשפט האזרחי – מסחרי.

משרדנו בעל ניסיון עשיר וידע רב ומגוון, המשלב מקצועיות, יצירתיות, עדכניות, מחויבות ומסירות מלאה ללקוח וקידום ענייניו.

ביקורות

מה הלקוחות אומרים עלינו?

5/5

ליווה אותנו לאורך כל הדרך, היה נעים ואנושי. שמחתי מאוד לקבל ממנו שירות!

יצחק גרינשטיין

רמת גן

יש לכם שאלה?

המיקום שלנו

רח' נח מוזס 2 ראשון לציון מיקוד 7565237 (בניין צרפתי ספייס)

טלפון

03-3752575​

אימייל

[email protected]

פקס

079-6950575

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: