תנופת הבנייה בישראל מציעה לא מעט הזדמנויות לבעלי קרקעות כיום. יזמים וקבלנים רבים מחפשים אחר בעלי נכסים ורוקמים עמם שיתופי פעולה ביוזמות בנייה מניבות ומשתלמות. הסכם קומבינציה מאפשר לך למכור את זכויותיך בקרקע ליזם או הקבלן ובתמורה ליהנות מבניית מבנים על הקרקע שלך. בסוף התהליך, יעמוד לרשותך בניין שניתן להניב ממנו רווחים.

על אף שמדובר בעסקה מאוד אטרקטיבית, היא אחת מהסבוכות ביותר בתחום המקרקעין. כדי לנווט בביטחון במים המסוכנים הללו, חשוב להסתייע בייצוג עורך דין מקרקעין. צוות משרד עורכי הדין עידן חתוכה ושות' יספק לך ייעוץ מקיף לאורך כל התהליך ויבטיח שהעסקה תשרת אותך על הצד הטוב ביותר.

שמירה על הזכויות שלך

בהסכם קומבינציה, קיימת האפשרות לשמור על זכויות חלקיות בקרקע. אנו נסייע לך להגדיר במדויק את החלק הנמכר בעסקה כך שיעמדו לרשותך הרווחים האופטימליים וההגנה הטובה ביותר מפני כל סיכון עתידי.

ייעוץ מס שימקסם את הרווחים שלך

מתווים מסוימים של הסכם הקומבינציה מזכים את בעלי הקרקע בפטור ממס רכישה על הדירות שייבנו. כשלאורך כל הדרך מלווה אותך עורך דין המתמחה בתחום, הסבירות שיגבה ממך מס מינימלי עולה משמעותית.

לקראת העסקה הבאה שלך, אנו מזמינים אותך לקבל ייצוג אמין ומקצועי. למידע נוסף, צוות משרד עורכי הדין עידן חתוכה ושות' ממתין לפנייתך.

יש לך שאלות?

מלאו את פרטיכם ואנו נשוב אליכם בהקדם

על במשרדנו בקצרה:

משרדנו עוסק בתחום המקרקעין והמשפט האזרחי – מסחרי לרבות דיני נזיקין, דיני משפחה, צוואות וירושות, ייפוי כח מתמשך ועוד.

בעל המשרד, עו"ד עידן חתוכה בעל תואר ראשון במשפטים ובוגר קורסים מגוונים בעולם המשפט.

עו"ד עידן חתוכה, מייסד המשרד והעומד בראשו, מתמחה בליווי וייעוץ משפטי למשקיעים, יזמים, קבלנים, רוכשים ומוכרים בתחום הנדל"ן, וזאת במקביל לעיסוקו בתחום המשפט האזרחי – מסחרי.

משרדנו בעל ניסיון עשיר וידע רב ומגוון, המשלב מקצועיות, יצירתיות, עדכניות, מחויבות ומסירות מלאה ללקוח וקידום ענייניו.

ביקורות

מה הלקוחות אומרים עלינו?

5/5

ליווה אותנו לאורך כל הדרך, היה נעים ואנושי. שמחתי מאוד לקבל ממנו שירות!

יצחק גרינשטיין

רמת גן

יש לכם שאלה?

המיקום שלנו

רח' נח מוזס 2 ראשון לציון מיקוד 7565237 (בניין צרפתי ספייס)

טלפון

03-3752575​

אימייל

[email protected]

פקס

079-6950575

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: