בין אם בחרת למכור נכס במסגרת שיפור דיור, אם הגיע הזמן למנף השקעת נדל"ן או אם זכית לרכוש דירה לראשונה בחייך, דבר אחד בטוח – מדובר בעסקאות שחשוב להיכנס אליהן בעיניים פקוחות. עסקאות נדל"ן הן סבוכות מאין כמותן ודורשות ידע מקיף על מנת למצות מהן את המיטב. אחד מההיבטים המשמעותיים ביותר שעשויים לעשות את כל ההבדל בין עסקת חייך ובין הפסד צורב הוא היבט המיסוי.

משרד עורכי הדין עידן חתוכה ושות' מתמחה בתחום מיסוי המקרקעין ומזמין אותך לקבל ייעוץ מקיף שיאפשר לך לקבל את ההחלטות המשתלמות ביותר עבור עתידך הכלכלי. 

להגיע לכל עסקה עם כל הידע הנדרש

ישנם קריטריונים רבים וסבוכים המגדירים מה יהיה שיעור מס רכישה בעת קניית נכס. בעוד שמשפרי דיור, למשל, נהנים מפטור ממס רכישה תחת תנאים מסוימים, משקיעים המחזיקים במספר נכסים עשויים לשלם מס גבוה מאוד. גם בעת מכירת הדירה, יהיה עלינו לקחת בחשבון את מס השבח והיטלי השבחה שונים מול הרשויות המקומיות. בתוך כל הסבך הזה, חשוב שיהיה לך מורה דרך שיסייע לך ליהנות מהטבות המס האופטימליות הזמינות לך.

לפרטים נוספים על הפחתת היטל השבחה ועוד דרכים רבות אחרות להבטיח רווחים מקסימליים בכל עסקת נדל"ן, משרדנו זמין לך כעת.

מס השבח מהווה 25% מסך הרווח הנקי שאנו צפויים לקבל על המכירה. כלומר, אם רכשנו דירה בשווי 750,000 ₪ ולאחר עליית ערך הנכס אנו מוכרים את הדירה עבור 1.1 מיליון ₪, אזי אנו נשלם 25% מ-350,000 ₪ (ההפרש בין הרכישה והמכירה), או 87,500 ₪. כדי לבדוק האם קיימת זכאות לפטור או הפחתה במס השבח, חשוב להיוועץ בעורך דין לפני ביצוע העסקה.

גם העברת מקרקעין ללא תמורה חייבת במס. כדי להבטיח שנשלם את המינימום, חשוב לערוך הסכם העברת מקרקעין ללא תמורה כראוי ולהיוועץ בעורך דין המתמחה במיסוי מקרקעין. 

יש לך שאלות?

מלאו את פרטיכם ואנו נשוב אליכם בהקדם

על במשרדנו בקצרה:

משרדנו עוסק בתחום המקרקעין והמשפט האזרחי – מסחרי לרבות דיני נזיקין, דיני משפחה, צוואות וירושות, ייפוי כח מתמשך ועוד.

בעל המשרד, עו"ד עידן חתוכה בעל תואר ראשון במשפטים ובוגר קורסים מגוונים בעולם המשפט.

עו"ד עידן חתוכה, מייסד המשרד והעומד בראשו, מתמחה בליווי וייעוץ משפטי למשקיעים, יזמים, קבלנים, רוכשים ומוכרים בתחום הנדל"ן, וזאת במקביל לעיסוקו בתחום המשפט האזרחי – מסחרי.

משרדנו בעל ניסיון עשיר וידע רב ומגוון, המשלב מקצועיות, יצירתיות, עדכניות, מחויבות ומסירות מלאה ללקוח וקידום ענייניו.

ביקורות

מה הלקוחות אומרים עלינו?

5/5

ליווה אותנו לאורך כל הדרך, היה נעים ואנושי. שמחתי מאוד לקבל ממנו שירות!

יצחק גרינשטיין

רמת גן

יש לכם שאלה?

המיקום שלנו

רח' נח מוזס 2 ראשון לציון מיקוד 7565237 (בניין צרפתי ספייס)

טלפון

03-3752575​

אימייל

[email protected]

פקס

079-6950575

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: