פירוק חברה והקפאת הליכים

פירוק חברה והקפאת הליכים

ניהול תזרים מזומנים נבון ואחראי הוא עמוד השדרה של כל עסק מתפקד. עם זאת, הדברים אינם מתנהלים תמיד כפי שתכננו. לעתים, מספיקה החלטה אחת לא נכונה כדי שהחברה שבנינו בשתי ידיים תיקלע למצב בו לא יעמדו לרשותה די נכסים על מנת לכסות את חובותיה. כדי לנהל מצב של חדלות פירעון באופן מיטיב ולמזער נזקים ככל הניתן, חשוב להסתייע בייצוג משפטי. משרד עורכי הדין עידן חתוכה ושות' מלווה בעלי עסקים בתהליכי פירוק חברה והסדרי נושים ויסייע לך לנהל תהליך שיקומי שיאפשר לך לקום מהמשבר בצורה מיטיבה. 

פירוק חברה מרצון בהליך מזורז

גם אם כלו כל הקיצין ונדרש פירוק חברה, אנו נסייע לך לנהל את הדברים על הצד הטוב ביותר. ברוב המקרים, פירוק חברה מרצון אינו דורש את התערבות בית המשפט ויאפשר לך לצלוח את התהליך המורכב במינימום נזקים.

הקפאת הליכים

עולם העסקים הישראלי רצוף מכשולים וטומן בחובו אתגרים רבים לחברות. אם בעבר עסקים שנקלעו לחדלות פירעון נתפסו ככושלים או חסרי אחריות, היום מובן לכל בר דעת כי במציאות הכלכלית העכשווית, מצבים אלו יכולים לנבוע פשוט מביש מזל, או נסיבות בלתי צפויות. הרפורמה המהפכנית שחלה בשנים האחרונות בתחום חדלות הפירעון והשיקום הכלכלי, מספקת בידיך אפשרויות רבות שימנעו את פירוק החברה. במסגרת הקפאת הליכים חברה בחובות יכולה לקבל את מרחב הפעולה הנדרש כדי להימנע מצעדים בלתי הפיכים. צוות משרד עורכי הדין עידן חתוכה ושות' ינחה אותך לכל אורך הדרך ויסייע לך לקבל את הבחירה המושכלת ביותר.

כיצד מתבצעת הקפאת הליכים?

הבקיאות המעמיקה של עורכי הדיו במשרד עוה"ד עידן חתוכה ושות' בדיני חדלות פירעון, וכישורי המשא ומתן שרכשו במהלך ייצוג לקוחות מול נושים, מאפשרים להם להרחיב משמעותית את טווח האפשרויות שלך. ככל שיימצאו אפיקים להסדר חובותיך, נסייע לך להגיש בקשה להקפאת הליכים לרשם ההוצאה לפועל או לבית המשפט ולקבל את השהות החיונית כדי לסיים את הפרשה בצורה מיטיבה יותר.

נקלעת לקשיים לפרוע את חובותיך? אנו מזמינים אותך ליצור קשר וללמוד על כל הפתרונות העומדים לרשותך.

חדלות פירעון אמורה להיות המוצא האחרון במסגרת ניהול תיק חייבים. גם אם אין באפשרותך לפרוע את מלוא חובך, החוק הישראלי מעמיד לרשותך חלופות נוספות. עורך דין המתמחה בתחום יוכל לסייע לך להגיש בקשה להסדר נושים. אפיק זה יאפשר לך לפרוע החל מ-30% מחובך ולסיים את המסכת לפני שהנושים יגישו בקשות לעיקולים והגבלות. ככל שנקדים לפעול, כך האפשרויות שלנו יהיו גמישות יותר.

חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי התשע"ח-2018 עשה סדר הכרחי בדיני חדלות הפירעון. כחלק מהשינוי המעמיק, יוכל כל חייב היום במדינת ישראל להתנהל בתהליך מוכוון שיקום שיאפשר לו להגיע להפטר תוך תקופה שלא תעלה על 4 שנים. במקרים רבים, ניתן יהיה לקבל הפטר כבר תוך 18 חודשים בלבד. זכויות אלו עומדות לרשות כל חייב שחובותיו נוצרו בתום לב. 

בהחלט. ככל שפירוק החברה הינו בלתי נמנע, צעד יזום יאפשר לך לבצע פירוק חברה מרצון בהליך מזורז ולסיים את התהליך במהירות ובאופן מיטיב ככל הניתן.

יש לך שאלות?

מלאו את פרטיכם ואנו נשוב אליכם בהקדם

על במשרדנו בקצרה:

משרדנו עוסק בתחום המקרקעין והמשפט האזרחי – מסחרי לרבות דיני נזיקין, דיני משפחה, צוואות וירושות, ייפוי כח מתמשך ועוד.

בעל המשרד, עו"ד עידן חתוכה בעל תואר ראשון במשפטים ובוגר קורסים מגוונים בעולם המשפט.

עו"ד עידן חתוכה, מייסד המשרד והעומד בראשו, מתמחה בליווי וייעוץ משפטי למשקיעים, יזמים, קבלנים, רוכשים ומוכרים בתחום הנדל"ן, וזאת במקביל לעיסוקו בתחום המשפט האזרחי – מסחרי.

משרדנו בעל ניסיון עשיר וידע רב ומגוון, המשלב מקצועיות, יצירתיות, עדכניות, מחויבות ומסירות מלאה ללקוח וקידום ענייניו.

ביקורות

מה הלקוחות אומרים עלינו?

5/5

ליווה אותנו לאורך כל הדרך, היה נעים ואנושי. שמחתי מאוד לקבל ממנו שירות!

יצחק גרינשטיין

רמת גן

יש לכם שאלה?

המיקום שלנו

רח' נח מוזס 2 ראשון לציון מיקוד 7565237 (בניין צרפתי ספייס)

טלפון

03-3752575​

אימייל

[email protected]

פקס

079-6950575

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: