בנקודה כזו או אחרת בחיינו, ככל הנראה יהיה עלינו לקחת הלוואה. בין אם נזדקק לסכום כסף משמעותי לרכישת בית או רכב, למימון אירוע או לכיסוי חובות, לעתים קרובות הדרך למימוש השאיפות שלנו מתחילה בביקור בבנק. כיום טווח הפתרונות הוא רחב מאי פעם. רובנו לא מעלים כלל על דעתנו שגם בעת קבלת הלוואה, יש לנו לא מעט מרחב תמרון. עם הליווי המקצועי הנכון, יהיה באפשרותך למצות את המיטב מההלוואה שלך ולוודא שאכן קיבלת תנאים טובים. לקראת מימוש החלומות שלך, משרד עורכי הדין עידן חתוכה ושות' הם המדריכים הנאמנים שלך ומלווים אותך עד להסכם ההלוואה האופטימלי.

לקבל החלטה מפוכחת ומודעת

כשעומד לרשותך עורך דין בעל ידע נרחב בתחום, יהיה באפשרותך לדעת בדיוק מה צפוי לך ומה ניתן להפיק מההסכם מול המוסד המלווה. בין אם מדובר בהלוואה בנקאית, משכנתא או אפילו הסכם הלוואה בין בני משפחה, ההיכרות הנרחבת של משרדנו עם התחום תאפשר לך לנסח הסכם שמעגן את זכויותיך ומספק לך הגנות ראויות. 

הלוואה בראש שקט

ייעוץ צמוד יאפשר לך להבטיח שכל התנאים שהוסכמו בעל פה אכן מצוינים בחוזה באופן ברור ושאינו משתמע לשני פנים ולהיכנס אל ההתחייבות בידיעה שהאינטרסים שלך נשמרים. בין אם נדרש לך סיוע בעריכת הסכם הלוואה בין חברים או לבדיקת הסכמים מול מוסד פיננסי, משרד עורכי הדין עידן חתוכה ושות' זמין לך וממתין לפנייתך.

יש לך שאלות?

מלאו את פרטיכם ואנו נשוב אליכם בהקדם

על במשרדנו בקצרה:

משרדנו עוסק בתחום המקרקעין והמשפט האזרחי – מסחרי לרבות דיני נזיקין, דיני משפחה, צוואות וירושות, ייפוי כח מתמשך ועוד.

בעל המשרד, עו"ד עידן חתוכה בעל תואר ראשון במשפטים ובוגר קורסים מגוונים בעולם המשפט.

עו"ד עידן חתוכה, מייסד המשרד והעומד בראשו, מתמחה בליווי וייעוץ משפטי למשקיעים, יזמים, קבלנים, רוכשים ומוכרים בתחום הנדל"ן, וזאת במקביל לעיסוקו בתחום המשפט האזרחי – מסחרי.

משרדנו בעל ניסיון עשיר וידע רב ומגוון, המשלב מקצועיות, יצירתיות, עדכניות, מחויבות ומסירות מלאה ללקוח וקידום ענייניו.

ביקורות

מה הלקוחות אומרים עלינו?

5/5

ליווה אותנו לאורך כל הדרך, היה נעים ואנושי. שמחתי מאוד לקבל ממנו שירות!

יצחק גרינשטיין

רמת גן

יש לכם שאלה?

המיקום שלנו

רח' נח מוזס 2 ראשון לציון מיקוד 7565237 (בניין צרפתי ספייס)

טלפון

03-3752575​

אימייל

[email protected]

פקס

079-6950575

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: