כ-9% מאזרחי ישראל ינהלו תיק חייבים בהוצאה לפועל בשלב כזה או אחר של חייהם. המספר המפתיע הזה הוא ביטוי של מציאות כלכלית ומשפטית מאתגרת עבור בעלי חוב בישראל. החדשות הטובות הן שטווח האפשרויות שזמין כיום להסדרת החוב ולחזרה לשגרת חיים תקינה הוא נרחב מאי פעם. כדי להבטיח שיופקדו בידיך הכלים הטובים ביותר לנהל את המצב וכדי לגייס את כל ההזדמנויות שמציעה הרפורמה בתחום ההוצאה לפועל, עו"ד עידן חתוכה עומד לצידך. 

מהו הסדר חובות?

כדי להימנע מענישה, הגבלות ועיקולים שעשויים להעמיק את המשבר ולפגוע בסיכוייך לפרוע את חובך, יש לפנות בהקדם אל לשכת ההוצאה לפועל ולנסות להגיע להסדר חובות מול נושיך. החוק הישראלי כיום מאפשר לך לפנות באמצעות עורך דין אל בית המשפט ולהציע לפרוע 30% מחובך. במקרים רבים, ניתן יהיה להגיע להסכמות ולהיפטר מהצרה לפני שתחמיר. כישוריו של עורך הדין שלך ובקיאותו במגמות המשפטיות העדכניות ביותר, הוא נכס בעל ערך רב שיוכל לעשות את כל ההבדל.

זה הזמן לקחת את גורלך בידיך

כיום יותר מאי פעם, חוב אינו גזירת גורל. התפנית המשמעותית במדיניות משרד המשפטים מגישת ענישה לגישה משקמת, תאפשר לך לקום מחדש על הרגליים ולהתחיל מעתה ואילך לקבל החלטות כלכליות טובות ובנות קיימא. עו"ד חתוכה מכיר היטב את אופן התנהלות הלשכה ובקיא בהלכות העדכניות ביותר. יתרונות אלו יאפשרו לך לקבל את ההגנה הטובה ביותר ולזכות להזדמנות אמיתית לשקם את חייך. למידע נוסף, ניתן לפנות כעת באתר.

יש לך שאלות?

מלאו את פרטיכם ואנו נשוב אליכם בהקדם

על במשרדנו בקצרה:

משרדנו עוסק בתחום המקרקעין והמשפט האזרחי – מסחרי לרבות דיני נזיקין, דיני משפחה, צוואות וירושות, ייפוי כח מתמשך ועוד.

בעל המשרד, עו"ד עידן חתוכה בעל תואר ראשון במשפטים ובוגר קורסים מגוונים בעולם המשפט.

עו"ד עידן חתוכה, מייסד המשרד והעומד בראשו, מתמחה בליווי וייעוץ משפטי למשקיעים, יזמים, קבלנים, רוכשים ומוכרים בתחום הנדל"ן, וזאת במקביל לעיסוקו בתחום המשפט האזרחי – מסחרי.

משרדנו בעל ניסיון עשיר וידע רב ומגוון, המשלב מקצועיות, יצירתיות, עדכניות, מחויבות ומסירות מלאה ללקוח וקידום ענייניו.

ביקורות

מה הלקוחות אומרים עלינו?

5/5

ליווה אותנו לאורך כל הדרך, היה נעים ואנושי. שמחתי מאוד לקבל ממנו שירות!

יצחק גרינשטיין

רמת גן

יש לכם שאלה?

המיקום שלנו

רח' נח מוזס 2 ראשון לציון מיקוד 7565237 (בניין צרפתי ספייס)

טלפון

03-3752575​

אימייל

[email protected]

פקס

079-6950575

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: