המוסד לביטוח לאומי הוא אחד מעמודי התווך של הרשת הסוציאלית הישראלית ומהווה מופת למדיניות הרווחה שלה. מוסד זה אמון על רווחתם של מיליוני אזרחים בישראל ונועד לספק כיסוי ביטוחי לכל אדם במקרה בו יאבד כושר עבודתי באופן זמני או לצמיתות. מדי חודש, אנו מפרישים משכרנו דמי ביטוח לאומי מתוך אמונה כי במקרה בו נזדקק לסיוע, ביטוח לאומי יושיט את ידו. למרבה הצער, המוסד לביטוח לאומי עשוי להטיל קשיים רבים במסגרת תביעות הביטוח וללא סיוע מתאים, אזרחים רבים מוצאים את עצמם ברגע האמת עומדים מול שוקת שבורה. משרד עורכי הדין עידן חתוכה ושות' כאן כדי לספק לך את ההגנה הטובה ביותר בכל תביעה מול הביטוח הלאומי. על מנת להבטיח שרשת ההגנה החשובה הזו תיפרש בפניך באופן ראוי, אנו מזמינים אותך להסתייע בידע ומיומנות שרכשנו ולקבל ייצוג ראוי. 

מתי נוכל לתבוע את הביטוח הלאומי

בין אם אירעה תאונת עבודה שפגעה בכושר העבודה שלך, אם חווית פציעה אשר בגינה נגרמה נכות או אפילו עקב משבר נפשי קשה, מומלץ לקבל ייעוץ משפטי לקראת עמידה מול הועדה הרפואית של המוסד. בכל מקרה בו מערים המוסד קשיים, המומחה המשפטי שלך יוכל לסייע לך להציג את טיעוניך כראוי ולהבטיח את זכאותך על פי חוק. 

כדי למצות את כלל זכויותיך מהמוסד לביטוח לאומי, ניתן לפנות אלינו עוד היום.

ככל שהנפילה אירעה במרחב הציבורי ונגרמה עקב פגם בתשתיות הנמצאות תחת אחריות הרשות המקומית כמו סדקים במדרכה, מרצפת רופפת או בורות בכביש, ניתן לתבוע פיצויים מהרשות הרלוונטית.

ככל שהתאונה אירעה בדרך לעבודה, בדרכך הביתה מהעבודה או במסגרת תפקידך בשעות העבודה, תיחשב תאונת הדרכים כתאונת עבודה לכל דבר ועניין. לאור תקדימים שנפסקו בשנים האחרונות, גם תאונה שאירעה לאדם בעת שנכנס או יצא מהרכב, תיחשב כתאונת עבודה.

קרן הפיצויים קרנית, הממומנת על ידי קופת ביטוח החובה לרכב, מכסה את כלל נפגעי תאונות הפגע וברח. יש להגיש תביעה מסודרת בליווי עורך דין כדי לקדם את תביעת הפיצויים ביעילות ובמהירות.

יש לך שאלות?

מלאו את פרטיכם ואנו נשוב אליכם בהקדם

על במשרדנו בקצרה:

משרדנו עוסק בתחום המקרקעין והמשפט האזרחי – מסחרי לרבות דיני נזיקין, דיני משפחה, צוואות וירושות, ייפוי כח מתמשך ועוד.

בעל המשרד, עו"ד עידן חתוכה בעל תואר ראשון במשפטים ובוגר קורסים מגוונים בעולם המשפט.

עו"ד עידן חתוכה, מייסד המשרד והעומד בראשו, מתמחה בליווי וייעוץ משפטי למשקיעים, יזמים, קבלנים, רוכשים ומוכרים בתחום הנדל"ן, וזאת במקביל לעיסוקו בתחום המשפט האזרחי – מסחרי.

משרדנו בעל ניסיון עשיר וידע רב ומגוון, המשלב מקצועיות, יצירתיות, עדכניות, מחויבות ומסירות מלאה ללקוח וקידום ענייניו.

ביקורות

מה הלקוחות אומרים עלינו?

5/5

ליווה אותנו לאורך כל הדרך, היה נעים ואנושי. שמחתי מאוד לקבל ממנו שירות!

יצחק גרינשטיין

רמת גן

יש לכם שאלה?

המיקום שלנו

רח' נח מוזס 2 ראשון לציון מיקוד 7565237 (בניין צרפתי ספייס)

טלפון

03-3752575​

אימייל

[email protected]

פקס

079-6950575

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: