כל תאונה המתרחשת במקום העבודה, או במסגרת מילוי תפקידו של הנפגע עבור מקום עבודתו, תיחשב כתאונת עבודה. אפילו תאונות דרכים שהתרחשו בדרך אל העבודה או ממנה ייחשבו על פי חוק כתאונות עבודה. כדי להבטיח שהפגיעה אכן תזכה להכרה המתאימה וכדי להניע את התהליך מול ביטוח לאומי, יהיה עלינו להוכיח קשר סיבתי מובהק בין הפעולה שבוצעה עבור מקום העבודה או השהות במקום ובין הפגיעה שאירעה. ככל שנצליח להציג את טיעוננו בצורה משכנעת מול בית המשפט או המוסד לביטוח לאומי, נזכה לכלל הפיצויים המגיעים לנו כחוק. משרד עורכי הדין עידן חתוכה ושות' מלווה נפגעי תאונות עבודה לאורך כל התהליך ומסייע להם למצות את זכויותיהם. 

אנו זמינים לך בכל עת

אנו יודעים עד כמה תאונה עשויה לטרוף את כל הקלפים ולשבש את מהלך החיים. ברגעים כמו אלו, נדרשת לך אוזן קשבת וקרקע יציבה. עם ידע משפטי מעמיק ומחויבות בלתי מתפשרת לייצוג ללא דופי, אנו מייצגים אותך נאמנה מול חברות הביטוח ועושים כל שביכולתנו כדי להבטיח שיהיה באפשרותך לקבל את המגיע לך.

למידע נוסף ולשיחת ייעוץ, אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים באתר.

ככל שהנפילה אירעה במרחב הציבורי ונגרמה עקב פגם בתשתיות הנמצאות תחת אחריות הרשות המקומית כמו סדקים במדרכה, מרצפת רופפת או בורות בכביש, ניתן לתבוע פיצויים מהרשות הרלוונטית.

ככל שהתאונה אירעה בדרך לעבודה, בדרכך הביתה מהעבודה או במסגרת תפקידך בשעות העבודה, תיחשב תאונת הדרכים כתאונת עבודה לכל דבר ועניין. לאור תקדימים שנפסקו בשנים האחרונות, גם תאונה שאירעה לאדם בעת שנכנס או יצא מהרכב, תיחשב כתאונת עבודה.

יש לך שאלות?

מלאו את פרטיכם ואנו נשוב אליכם בהקדם

על במשרדנו בקצרה:

משרדנו עוסק בתחום המקרקעין והמשפט האזרחי – מסחרי לרבות דיני נזיקין, דיני משפחה, צוואות וירושות, ייפוי כח מתמשך ועוד.

בעל המשרד, עו"ד עידן חתוכה בעל תואר ראשון במשפטים ובוגר קורסים מגוונים בעולם המשפט.

עו"ד עידן חתוכה, מייסד המשרד והעומד בראשו, מתמחה בליווי וייעוץ משפטי למשקיעים, יזמים, קבלנים, רוכשים ומוכרים בתחום הנדל"ן, וזאת במקביל לעיסוקו בתחום המשפט האזרחי – מסחרי.

משרדנו בעל ניסיון עשיר וידע רב ומגוון, המשלב מקצועיות, יצירתיות, עדכניות, מחויבות ומסירות מלאה ללקוח וקידום ענייניו.

ביקורות

מה הלקוחות אומרים עלינו?

5/5

ליווה אותנו לאורך כל הדרך, היה נעים ואנושי. שמחתי מאוד לקבל ממנו שירות!

יצחק גרינשטיין

רמת גן

יש לכם שאלה?

המיקום שלנו

רח' נח מוזס 2 ראשון לציון מיקוד 7565237 (בניין צרפתי ספייס)

טלפון

03-3752575​

אימייל

[email protected]

פקס

079-6950575

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: