התא המשפחתי מגיע בשלל מופעים וצבעים בעידן הנוכחי. כיום יותר מאי פעם, כאשר שני בני הזוג משמשים כמפרנסים ומחזיקים בנכסים שונים, בוחרים רבים מהם להיקשר בהסכמים ביניהם כדי להסדיר את כל ההבנות הכספיות ביניהם מראש. הסכם ממון לפני נישואין מאפשר להחליט כבר היום כיצד נחלק את רכושנו בצורה הוגנת וראויה במקרה בו נחליט "לפרק את החבילה". כך, כשהכבוד ההדדי והאהבה עוד שוררים, נוכל לקבל החלטות מושכלות והגונות יותר.

סיוע מקצועי הוא קריטי

לרובנו, לא פשוט לחזות מראש את תרחישי העתיד האפשריים. במובן הזה, עריכת הסכם ממון דורשת מידה לא קטנה של ראיית הנולד. ככל שבני הזוג צברו נכסים ורכוש טרם הנישואין, יוכל כל אחד מהם להגדיר מה ייכלל ברכוש המשותף ומה הם בוחרים להשאיר ברשותם. עם זאת, כדי להיערך לאירועים כלכליים שייערכו בעתיד, חשוב להסתייע באיש מקצוע. מעריכת ההסכם כולו, כולל צפיית כלל התרחישים האפשריים לכינון הסכם מדויק שימלא אחר הצרכים שלכם בצורה המלאה והראויה ביותר, יש לך כתובת מקצועית שתסייע לך לקבל החלטות מושכלות. 

טווח רחב של החלטות משמעותיות לעתידך

מחלוקת הנכסים המשותפים ועד קביעת דמי המזונות והמשמורת, הסכם הממון חובק נושאים רבים. משרד עורכי דין עידן חתוכה ושות' ישמח ללוות אותך לכל אורך הדרך ולסייע לך לערוך הסכם ממון בתהליך רגיש ומכבד. לפרטים נוספים, ניתן להשאיר פרטים כעת.

על אף שההסכם מיוחס לעתים קרובות לידועים בציבור וזוגות להט"ב, אנו ממליצים בחום לערוך הסכמי ממון גם כשמדובר בזוג נשוי לכל דבר ועניין. הסדרת כל ההבנות אודות רכושכם המשותף מראש, מתוך כבוד הדדי וברוח טובה, תטיב עם כל הצדדים בכל מקרה בו יוחלט בעתיד לסיים את הזוגיות.

יש לך שאלות?

מלאו את פרטיכם ואנו נשוב אליכם בהקדם

על במשרדנו בקצרה:

משרדנו עוסק בתחום המקרקעין והמשפט האזרחי – מסחרי לרבות דיני נזיקין, דיני משפחה, צוואות וירושות, ייפוי כח מתמשך ועוד.

בעל המשרד, עו"ד עידן חתוכה בעל תואר ראשון במשפטים ובוגר קורסים מגוונים בעולם המשפט.

עו"ד עידן חתוכה, מייסד המשרד והעומד בראשו, מתמחה בליווי וייעוץ משפטי למשקיעים, יזמים, קבלנים, רוכשים ומוכרים בתחום הנדל"ן, וזאת במקביל לעיסוקו בתחום המשפט האזרחי – מסחרי.

משרדנו בעל ניסיון עשיר וידע רב ומגוון, המשלב מקצועיות, יצירתיות, עדכניות, מחויבות ומסירות מלאה ללקוח וקידום ענייניו.

ביקורות

מה הלקוחות אומרים עלינו?

5/5

ליווה אותנו לאורך כל הדרך, היה נעים ואנושי. שמחתי מאוד לקבל ממנו שירות!

יצחק גרינשטיין

רמת גן

יש לכם שאלה?

המיקום שלנו

רח' נח מוזס 2 ראשון לציון מיקוד 7565237 (בניין צרפתי ספייס)

טלפון

03-3752575​

אימייל

[email protected]

פקס

079-6950575

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות,
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: