מן העיתונות

"במסגרת הליכי גירושים תבע גבר להכיר בזכויות שלו על שטח שקיבלה אשתו במתנה מאמה. האישה התנגדה ובית הדין הרבני בפ"ת פסק על קו ביניים…"

"אלמנתו של יולי עופר ז"ל, המתגוררת בפנטהאוז במגדל סיטי טאואר ברמת גן, חויבה בכ-350 אלף שקל בגין חובות דמי ניהול שצברה בשנים 2017-2014…"
"נקבע שהמנוחה הייתה כשירה להבין את הוראות הצוואה כולל העובדה שהיא מבטלת את הצוואה הקודמת שלה…"

"אישה שניסתה לגבות מאבי ילדיה עשרות אלפי ש' באמצעות נכסים שירש מאביו, גילתה שחתם עם אחיו על הסכם מפוקפק. מה נקבע בבית המשפט?…"

"בבית הדין הרבני בפתח תקווה התקבלה לאחרונה תביעה של בעל להכיר בחלקו בדירות הרשומות על שם האישה. מדובר בשתי דירות שנבנו על קרקע שהאישה קיבלה במתנה מאמה. הדיינים קבעו כי מאחר שהדירות נבנו במהלך הנישואין יש להפריד בין שווי הקרקע, ששייכת לאישה בלבד, לבין שווי הדירות שיש לאזנו בין הצדדים…"
"המפקחת הבכירה על רישום המקרקעין בתל-אביב, דגנית קציר-ברין, חייבה לאחרונה את רות עופר, אלמנתו של סמי עופר ז"ל, לשלם כ-350 אלף שקלים לנציגות מגדל היוקרה סיטי טאוור ברמת גן, עבור חובות דמי ניהול לשנים 2014-2017. הטענה המרכזית של עופר, כי דמי הניהול חושבו באופן שגוי ולא שוויוני, נדחתה…"
"בית המשפט למשפחה בחיפה קיבל לאחרונה תביעה של אישה לביטול הסכם חלוקת עיזבון שכרתו בן זוגה לשעבר ואחיו, במסגרתו ויתר לטובתם על חלקו בירושת אביהם…"

"בית המשפט המחוזי בחיפה דחה ערעור על פסק דינו של בית המשפט למשפחה שקבע כי רצון המנוחה בא לידי ביטוי בצוואתה המאוחרת, בה הורישה המנוחה את ביתה לאחד מילדיה וחילקה את יתר הרכוש באופן שווה בין כל הילדים…"

ביקורות

מה הלקוחות אומרים עלינו

5/5

יש לכם שאלה?

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: