אודות המשרד

מי אנחנו?

משרד עורכי הדין שילווה אותך יד ביד לאורך כל הדרך.

רובנו נגיע לקבל ייעוץ משפטי כשאנו מבולבלים, מתוחים וחסרי ידע בתחום. לרוב מדובר ברגעים מורכבים הדורשים סיוע מקצועי ומהיר. זוהי התובנה שעומדת בבסיס החזון שהניע אותנו להקים את משרד עורכי הדין עידן חתוכה ושות'. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו טווח רחב של שירותים משפטיים מעולמות מגוונים של תחומי התמחות וכל זאת עם כל היתרונות של משרד בוטיק. כשהיחס האישי, הקשב וכבוד האדם עומדים בבסיס השירות שלנו, אנו מלווים אותך בכל צעד ושעל עד למיצוי ההליך שלך בכל הכלים העומדים לרשותנו.

יחס אישי לאורך כל התהליך

אצלנו, אין כל הבחנה בין לקוח חשוב ובין לקוח קטן. כל אדם העובר בשערי משרדנו זוכה לכל היחס, הקשב וההשקעה הראויה לו. לאורך כל ההתקשרות עם משרדנו, יש לך גישה אל עורכי הדין הבכירים במשרד ללא תיווך של עובדי מזכירות ומתמחים. כך, יש לך תמיד את כל הייעוץ והתמיכה הנדרשים במרחק שיחת טלפון אחת. 

כיצד נוכל לסייע לך?

המשרד מעמיד לרשותך שירותים משפטיים מקשת רחבה של תחומים. על ידי תיאום ותקשורת פתוחה, כל מחלקות המשרד בונות יחד את המענה השלם בכל עולמות הידע בה אנו מתמחים.

משפט אזרחי ומסחרי

מתביעות לשון הרע ועד לליווי מעסיקים וניסוח הסכמים וחוזים, אנו מציעים מגוון שירותים לגורמים עסקיים ופרטיים כאחד בתחום המשפט המסחרי והאזרחי. 

דיני מקרקעין

אנו מספקים מעטפת שירותים רחבה בתחום המקרקעין ומסייעים לך בכל התהליכים הנדרשים מול כל הרשויות הרלוונטיות. צוות המשרד מלווה אותך לאורך כל עסקת הנדל"ן ומסייע לך למצות ממנה את המיטב – מבדיקת הרקע הראשונית ועד כל שיקולי המס. מרישום בטאבו ועד לייצוג מול רשויות המקרקעין, יש לך כתובת אמינה המתחייבת לסטנדרטים הגבוהים ביותר.

דיני משפחה

עורכי דין מיומנים ילוו אותך ברגעים הרגישים והקריטיים ביותר לאורך כל נקודות הציון המשמעותיות בחייך. בין אם נדרש לך ניסוח הסכם ממון, ליווי בהליכי גירושין, עריכת צוואה או ייצוג בבית המשפט סביב כל סכסוך משפחתי, אנו מביאים עמנו בקיאות רבה בתחום. עם זאת, בראש ובראשונה אנו מביאים עמנו את הקשב והרגישות שיאפשרו לך להיתמך כראוי ברגעים המורכבים הללו.

דיני נזיקין

נפגעת עקב רשלנות מקצועית? נקלעת למחלוקת עם חברת הביטוח או הביטוח הלאומי לאחר תאונה? יש לנו את הידע, הצוות והניסיון כדי לסייע לך למצות את כל זכויותיך ולקבל את הפיצויים המגיעים לך.

ייצוג חייבים בהוצאה לפועל

בין אם העסק שלך נקלע לחובות או אם התיק האישי שלך בהוצאה לפועל גורר עוד ועוד עיקולים והגבלות, יחד נמצא את הפתרון שיוביל אותך אל המסלול לשיקום כלכלי.

ידע רב תחומי המספק מענה משפטי מקיף

צוות המשרד שלנו מונה מומחים ממגוון עולמות הידע המרכיבים את המשפט הישראלי. בין אם נדרש לך ליווי בהליך חדלות פירעון, ייצוג בתיקי גירושין או ייעוץ משפטי לקראת עסקת נדל"ן, יש לנו את הידע, הניסיון וההיכרות המעמיקה עם הנפשות הפועלות כדי לקדם את האינטרסים שלך על הצד הטוב ביותר. אנו מאמינים בפתרונות רב תחומיים וסינרגטיים המשלבים תחומי התמחות מגוונים. זוהי הגישה המאפשרת לנו להיוועץ במומחים לתחום ההוצאה לפועל, כדי לקדם ביעילות הליכים נגד סרבני מזונות בתיקי גירושין, או ליישם ידע מעמיק בתחום המקרקעין כדי להפיק טיעונים יצירתיים וחזקים בסכסוכי ירושה. עם נקודת המבט הרחבה הזו, אנו מקדמים את האינטרסים שלך בכל הכלים הזמינים.

אנו מאמינים בכל ליבנו שכל אדם באשר הוא זכאי לייצוג משפטי מקצועי ואמין המחויב לאינטרסים שלו בראש ובראשונה. מדי יום ביומו, אנו פועלים בכל האפיקים העומדים לרשותנו כדי לממש את החזון הזה ולספק ללקוחותינו ייצוג מהשורה הראשונה. 

את הצעד הראשון למעשה כבר עשית, ביקרת באתר שלנו ולמדת על כל האפשרויות העומדות לרשותך. כעת, כל שנותר לעשות הוא רק ליצור עמנו קשר ואנו ננחה אותך בכל צעד ושעל בהליך המשפטי שלך.

אני מאמין בערכים בלתי מתפשרים של מקצועיות, יצירתיות, שקיפות, אמינות וזמינות. כמו כן אנו יודעים להעניק לקהל לקוחותינו ליווי מלא לאורך כל הדרך, כאשר חתירה מתמדת להשגת צרכיו של הלקוח הם נר לרגלינו.

עורך דין עידן חתוכה

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם